Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

úterý 5. listopadu 2013

Dobrotofocení

Vážení fanoušci a přátelé atelieru PS Quill,

dovolte abych Vás seznámila s naší novou akcí, kterou, pokud dopadne úspěšně, bychom rádi někdy zopakovali i v budoucnu. Touto akcí je


Aktuálně je dobrotofocení, které proběhne v termínu 15.-16. listopadu, je zcela OBSAZENO a budeme přeobsazovat pouze termíny, kdy se objednaní klienti nebudou moci zúčastit z důvodu nemoci atd. 

To nás samozřejmě velmi - moc moc těší a všem, kdo toho jdou s námi děkujeme.
Pokud Vás mrzí, že jste se nemohli podílet na dobré věci, možná nebude od věci, když pošlete Matýskovi dárcovskou esemesku.

Příběh Matěje si můžete přečíst zde

Mluvčí OS Pro Matěje bude na akci přítomna v pátek dopoledne.

Fotit budeme já - Siťa, kolegyně Martynka a kolegyně Iri, vždy v tandemu, 
kdy jedna bude vítat klienty a instruovat je, druhá bude fotit.
Čtvrtou do čtyřlístku bude paní Eva, která se ujme nejen velmi důležitého místa koordinátora po boku jednoho z fotografů, ale také a to hlavně - napeče vynikající domácí dortová lízátka.
Její práci můžete vidět zde www.kralovnicky.cz

Paní Jarka Ducháčková z www.todo.cz pro nás zdarma vytiskla speciální fotopozadí 
Cake Pop World - jediné na světě

Pan Pavel Gondek u www.vytisknuti.cz pro nás vytiskne zdarma 200 ks vánočních pohlednic pro staré opuštěné lidi.
Abyste trochu pochopili záměr toho projektu s pohlednicemi, ukážu Vám její  zadní stranu, nejde totiž jen o pohlednice, ale o něco trošku hlubšího - o pocit a myšlenku.

Zadní strana pohlednice bude vypadat takto:

/ještě budeme asi upravovat písmo, aby to staříčci přečetli, muhehe/

Nově jsem také dostala zprávu, že nám e-shop www.obchudekubalonku.cz
daroval zdarma barevné čokopolevy na dortová lízátka - i jim moc děkuji a jsem vděčná za podporu celé akce.

Budu ráda, když do komentáře napíšete, co si o celé akci myslíte.. jestli Vás napadá, jak Vy sami můžete pomoci (něco vyrábíte, umíte atd) a jak bychom mohli naše příští dobrotofocení
ještě zdokonalit.

Pohlednice (bez textu na zadní straně)  a vytištění pořízených fotografií je možno domluvit přímo na místě, vyzvedávat se pak budou v dalším týdnu buď v atelieru v Brně-Maloměřicích, nebo u mě v Račicích.

S přáním krásného dne

Vaše Siťa

Žádné komentáře:

Okomentovat